Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. | Viac informácií | Rozumiem

 
 
CZ verze SK verze

 

Hľadanie


Kontakt

E-mail info@vyfukynet.sk

Telefon +420 776 183230

Skype Skype


Výfuky


Montážny materiál


Prihlásenie

RegistráciaVýrobcovia

Firma BOSAL bola založená už v roku 1923 v Alkmaare v Holandsku av súčasnej dobe vyrába výfukové diely v 36 závodoch po celom svete. Firma je teraz nadnárodnou spoločnosťou s viac ako šiestimi tisícmi zamestnancami a ročným obratom viac ako 850 mil EUR. Radí sa medzi špičku v predajnosti, kvalite a šírkou sortimentu výfukových systémov.
Výskumné a vývojové centrum Bosal vyvinulo novú koncepciu výfukových systémov, ktorá je veľkým krokom vpred v technológii výfukových systémov počnúc katalyzátorom. Systém obsahuje viacvrstvové potrubie, ktoré chráni pred vysokými teplotami a má vstavaný katalyzátor s kovovým substrátom (ManiCat®), ktorý zlepšuje výkonnosť emisného cyklu zrýchlením účinnosti. Inžinieri firmy Bosal tieto návrhy využili pri vývoji kompletného ľahkého výfukového systému s neobvyklým závesným systémom, ktorý znižuje hmotnosť o viac ako 50%, čím ponúka mnohé zlepšenie oproti konvečným výfukovým systémemům.
Bosal nepretržite usiluje o inováciu ako súčasť zlepšovacích procesov a je aktívne zapojený do výskumu pohybových systémov.


WALKER je vedúca značka skupiny Tenneco Automotive a je najväčším výrobcom výfukových systému a ďalších komponentov pre automobily. Svoje výrobky firma predáva pod značkami Monroe TM a Walker TM. Firma má 23 000 zamestnancov na celom svete, viac ako 100 pobočiek v 22 krajinách a jej obrat činil 3,5 miliardy amerických dolárov. Firma bola v 60. rokoch priekopníkom v oblasti katalyzátorov a vyrába výfuky a tlmiče, ktoré sú veľmi kvalitné a maximálne znižujú hladinu vypúšťaných škodlivých emisií do vzduchu.
Firma je držiteľom certifikátov ISO 9001 a Q9000. Ponúka rôzne rady výrobkov so zameraním na efektivitu redukcia škodlivých emisií, znižovanie hluku, dlhú životnosť, nízku cenu a pod Výfuky sú opatrené špeciálnou antikoróznou ochranou a ďalšími technológiami pre zabezpečenie najvyššej kvality.


Poľská firma IZAWIT sa špecializuje vo výrobe a modifikáciách výfukových systémov pre väčšinu osobných, nákladných a dodávkovkovách vozidiel väčšiny popredných svetových výrobcov automobilov.
Použité technológie výroby sú zamerané hlavne na zvýšenie trvanlivosti, uľahčenie montáže a zníženie hluku.
Okrem vlastných modifikácii variantov z tlmiacimi systémy vyrábané sú taktiež varianty presne podľa podnikové-výrobnej dokumentácie.
Aplikácia konštrukčných zmien je prevedená po predchádzajúcich konzultáciách a skúškach prevedených v Przemysłowym Instytucie Motoryzacji (Výskumný ústav motorových vozidiel) ve Warszawie.


Výrobca ASMET je moderný a pružne sa rozvíjajúca poľská firma. Od začatia činnosti v roku 1989 sa venovala výhradne výrobe tlumičů.V roku 1999 získala certifikát systému riadenia kvality vydaný v súlade s normou ISO - 9002:94. V závere toho istého roku nadviazala spoluprácu s výrobcom vozidiel v NYSE, ktorému dodávali výfukové sústavy do novo vyrábaných dodávok C15 a Berlingo.
K výrobe výfuku používajú iba plechy a rúry obojstranne potiahnutá hliníkom alebo v prípade potreby zo žiaruvzdornej ocele. Miesta vonkajších zvarov a spojov zvlášť starostlivo čistí a ošetrujú antikoróznymi nátermi.


Výrobca POLMOstrow je najväčším Poľským producentom na výrobu výfukov na osobné a dodávkové vozidlá. Firma je na trhu už od roku 1975 a vo svojej ponuke má cez 1800 produktov a to 58 značiek automobilov.
K výrobe používajú kvalitné dvojplášťový 1.5 mm hrubý pohlinikovaný plech. Životnosť týchto výfukov je okolo 5 rokov.FERROZ ® Enterprise je známy poľský výrobca kvalitných výfukových systémov preosobné a nákladné automobily, ktorý sa neustále rozvíja a expanduje do okolitých štátu.Vo výrobnom procese využíva najmodernejšie technológie a najlepšie materiály, ktoré majú určitý vplyv na kvalitu výrobku.V súčasnosti ponúka asi 2500 druhov tlmičov výfuku a výfukových potrubí. Toto číslo sa ale neustále zvyšuje s ohľadom na potreby našichzákazníkov.


Firma ULTER SPORT existuje od roku 1986 kedy sa špecializovala na regeneráciu a výmenu výfukových systému. S rastúcim dopytom po športových tlmičoch výfukov a ich koncoviek začala firma v roku 1992 ich výrobu. Neskôr si vybudovala ochodných sieť av roku 2003 postavila nový výrobný závod vybavený najmodernejšou technológiou, ktorý spĺňa vysoké nároky zákazníkov z celej Európy. V roku 2004 získal závod certifikát ISO 9001:2000 vydaný nemeckým inštitútom TV CERT, čím dal súhlas s uznaním zhody výroby s ISO 9001:2000 na základe testov v TÜV SOD v Mníchove. Konečným vyústením bolo vydanie európskej homologizácia TÜV CERT na všetky výfuky a koncovky výfuku.

 


katalýzatory JMJFirma JMJ je popredným polským výrobcom katalyzátora. Vyrába katalyzátory pre benzínové a dieslové motory. Firma JMJ bola založená v roku 1994 av jej začiatku sa zameriavala na dovoz a následný predaj už vyrobených katalyzátorov. V priebehu rokov sa rozhodla pre vlastnú výrobu katalyzátorov, kde sa vypracovala medzi hlavné hráča na trhu s katalyzátormi v automobilovom priemysle. V roku 2003 získala certifikát systému riadenia kvality vydaný v súlade s normou ISO - 9001:2000 a začiatkom roka 2005 získala uznávaný európsky certifikát homologizácia TÜV E24 103R.